12 смачних мемів про театр та його насущні проблеми від МаріАм

Привіт усім! З вами знову МаріАм. Так я переважно розпочинаю свої театральні огляди. Попри те, що я професійний критик (мені диплом такий видали), я страшенно не люблю академічність та так званий «професіоналізм» в статтях про культуру. Тому я вирішила говорити про такий серйозний театр максимально не серйозно. Таким чином, появилися театральні меми українською мовою, адаптовані під наші українські реалії.

Меми — це свого роду іронічна реакція на проблеми, з якими стикаються не тільки глядачі, а й самі театрали. І якщо багато з цих проблем замовчуються, чи обговорюються в затишних кафешках на міні «худрадах», то жанр мемів дозволяє відкрито посміятися над багатьма недоліками нашої театральної ситуації.

А комусь навіть замислитися над мистецьким буттям… і знову обговорювати це зі своїми друзями.

Тож я пропоную вам підбірку смачних мемів про театр та його насущні проблеми.

Для чого потрібні серйозній інституції меми, які підривають саме існування цієї ж інституції запитаєте ви? По-перше, це привертає увагу. По-друге, кожен може впізнати себе в мемах і співставити ситуації, які траплялися з ним. По-третє, комедійний жанр легше сприймається і запам’ятовується читачами/глядачами.

А моя мета — це популяризувати наш і так не популярний театр серед звичайної маси глядачів, і чомусь таки їх навчити: як не поводитися в театрі, спонукати активніше пізнавати театр, зацікавлювати своїх друзів у театральній самоосвіті.

Але чого може навчити театр, який сам потребує вдосконалення?

Коли зовсім погано.

Гарного вам настрою! З любов’ю, МаріАм!

Підписатися на канал тут: MariAm Blog

Далі буде…